Home | Over Buyitdirect | Contact | Klantenservice | Favorieten
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
023 - 567 08 14
 registreren | login

Cables To Go Glasvezel Kabels

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 
Voorraad
 
 

Diameter

 
 

Kabel lengte

 
 

Kabel kleur

 
 
Prijs
 
 
Singel / MultiMode Fiber Optical Cable 1 - 50 meter
 
Cbl/1m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/1m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - TurquoiseCablesToGo artikelnummer: 85531
€ 23,26 excl. btw
€ 28,14  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/1m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/1m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - TurquoiseCablesToGo artikelnummer: 85549
€ 23,26 excl. btw
€ 28,14  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 2 m
  • Kabel kleur - TurquoiseCablesToGo artikelnummer: 85550
€ 23,89 excl. btw
€ 28,91  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/2m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/2m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 2 m
  • Kabel kleur - TurquoiseCablesToGo artikelnummer: 85532
€ 23,89 excl. btw
€ 28,91  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/1m LC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
Vergelijken

Cbl/1m LC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - YellowCablesToGo artikelnummer: 85586
€ 24,05 excl. btw
€ 29,10  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/2m LC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
Vergelijken

Cbl/2m LC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre


  • Kabel lengte - 2 m
  • Kabel kleur - YellowCablesToGo artikelnummer: 85587
€ 24,59 excl. btw
€ 29,75  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/2m LC/LC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
Vergelijken

Cbl/2m LC/LC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre


  • Kabel lengte - 2 m
  • Kabel kleur - YellowCablesToGo artikelnummer: 85605
€ 24,69 excl. btw
€ 29,87  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/3m LSZH LC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch
Vergelijken

Cbl/3m LSZH LC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch


  • Diameter - 50/125 Micron
  • Kabel lengte - 3 m
  • Kabel kleur - OrangeCablesToGo artikelnummer: 85321
€ 25,76 excl. btw
€ 31,17  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/3m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/3m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 3 m
  • Kabel kleur - TurquoiseCablesToGo artikelnummer: 85551
€ 25,76 excl. btw
€ 31,17  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/10m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/10m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 10 m
  • Kabel kleur - TurquoiseCablesToGo artikelnummer: 85536
€ 37,42 excl. btw
€ 45,28  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/1m LSZH SC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch
Vergelijken

Cbl/1m LSZH SC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - OrangeCablesToGo artikelnummer: 85303
€ 14,99 excl. btw
€ 18,14  incl. btw
minimaal 1 week
Cbl/1m LSZH ST/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
Vergelijken

Cbl/1m LSZH ST/ST DLX 62.5/125 MM Fiber


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - OrangeCablesToGo artikelnummer: 85207
€ 14,99 excl. btw
€ 18,14  incl. btw
minimaal 1 week
Cbl/1m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber
Vergelijken

Cbl/1m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber


  • Diameter - 62.5/125 Micron
  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - OrangeCablesToGo artikelnummer: 85255
€ 16,14 excl. btw
€ 19,53  incl. btw
minimaal 1 week
Cbl/2m LSZH SC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch
Vergelijken

Cbl/2m LSZH SC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch


  • Kabel lengte - 2 m
  • Kabel kleur - OrangeCablesToGo artikelnummer: 85304
€ 16,14 excl. btw
€ 19,53  incl. btw
minimaal 1 week
Cbl/1m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
Vergelijken

Cbl/1m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - OrangeCablesToGo artikelnummer: 85468
€ 17,01 excl. btw
€ 20,58  incl. btw
minimaal 1 week
Cbl/2m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber
Vergelijken

Cbl/2m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber


  • Diameter - 62.5/125 Micron
  • Kabel lengte - 2 m
  • Kabel kleur - OrangeCablesToGo artikelnummer: 85256
€ 17,30 excl. btw
€ 20,93  incl. btw
minimaal 1 week
Cbl/1m SC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/1m SC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - TurquoiseCablesToGo artikelnummer: 85522
€ 18,42 excl. btw
€ 22,29  incl. btw
minimaal 1 week
Cbl/2m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
Vergelijken

Cbl/2m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre


  • Kabel lengte - 2 m
  • Kabel kleur - OrangeCablesToGo artikelnummer: 85469
€ 18,42 excl. btw
€ 22,29  incl. btw
minimaal 1 week
Cbl/3m LSZH LC/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
Vergelijken

Cbl/3m LSZH LC/ST DLX 62.5/125 MM Fiber


  • Diameter - 62.5/125 Micron
  • Kabel lengte - 3 m
  • Kabel kleur - OrangeCablesToGo artikelnummer: 85273
€ 18,42 excl. btw
€ 22,29  incl. btw
minimaal 1 week
Cbl/1m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/1m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - TurquoiseCablesToGo artikelnummer: 85504
€ 18,42 excl. btw
€ 22,29  incl. btw
minimaal 1 week