Home | Over Buyitdirect | Contact | Klantenservice | Favorieten
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
023 - 567 08 14
 registreren | login

Brocade

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
  
Sw/850nm ser pluggable XFP optic LC 300m

Sw/850nm ser pluggable XFP optic LC 300m

Brocade artikelnummer: 10G-XFP-SR
€ 1.002,76 excl. btw
€ 1.213,34  incl. btw
minimaal 1 week