Home | Over Buyitdirect | Contact | Klantenservice | Favorieten
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
023 - 567 08 14
 registreren | login

ATTO

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 

Subcategorie

 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
  
ATTO Fibre Channel kabel, Optical, LC to LC, 3m (CBL-LCLC-R03)
€ 17,00 excl. btw
€ 20,57  incl. btw
minimaal 1 week
ATTO UL4S PCI-X Ultra320 SCSI HBA Single Channel

ATTO UL4S PCI-X Ultra320 SCSI HBA Single Channel

ATTO artikelnummer: EPCI-UL4S-0R0
€ 32,74 excl. btw
€ 39,62  incl. btw
minimaal 1 week
UL4D PCI-X Ultra320 Dual Channel

UL4D PCI-X Ultra320 Dual Channel

ATTO artikelnummer: EPCI-UL4D-0R0
€ 42,15 excl. btw
€ 51,00  incl. btw
minimaal 1 week
Kabel, SAS, Int, SSF-8087 to (4)x1 SATA, 0.5 m

Kabel, SAS, Int, SSF-8087 to (4)x1 SATA, 0.5 m

ATTO artikelnummer: CBL-SATA-INT
€ 62,24 excl. btw
€ 75,31  incl. btw
minimaal 1 week
Kabel, SAS, Int, SSF-8087 to 8087, 0.5 m

Kabel, SAS, Int, SSF-8087 to 8087, 0.5 m

ATTO artikelnummer: CBL-8087-INT
€ 62,24 excl. btw
€ 75,31  incl. btw
minimaal 1 week
Kabel, SAS, Ext, SSF-8088 to 8088, 1 m

Kabel, SAS, Ext, SSF-8088 to 8088, 1 m

ATTO artikelnummer: CBL-8088-EX1
€ 124,65 excl. btw
€ 150,83  incl. btw
minimaal 1 week
Kabel, SAS, Ext, SSF-8088 to 8470, 1 m

Kabel, SAS, Ext, SSF-8088 to 8470, 1 m

ATTO artikelnummer: CBL-8470-EX1
€ 124,65 excl. btw
€ 150,83  incl. btw
minimaal 1 week
Kabel, SAS, Ext, SSF8644 to SFF8088, 1 mtr (CBL-4488-E1X)

Kabel, SAS, Ext, SSF8644 to SFF8088, 1 mtr (CBL-4488-E1X)


  • Kabel lengte - 1 mATTO artikelnummer: CBL-4488-E1X
€ 132,25 excl. btw
€ 160,02  incl. btw
minimaal 1 week
Kabel, Fibre Channel, Optical, LC to LC, 10m

Kabel, Fibre Channel, Optical, LC to LC, 10m

ATTO artikelnummer: CBL-LCLC-R10
€ 133,71 excl. btw
€ 161,79  incl. btw
minimaal 1 week
Kabel, SAS, Ext, SSF-8088 to 8088, 3 m

Kabel, SAS, Ext, SSF-8088 to 8088, 3 m

ATTO artikelnummer: CBL-8088-EX3
€ 144,06 excl. btw
€ 174,31  incl. btw
minimaal 1 week
Kabel, SAS, Ext, SSF-8088 to 8470, 3 m (CBL-8470-EX3)
€ 144,06 excl. btw
€ 174,31  incl. btw
minimaal 1 week
1 user - iSCSI Xtend SAN initiator Mac OS X Software
€ 244,50 excl. btw
€ 295,84  incl. btw
minimaal 1 week
Kabel, SAS, Ext, SSF8644 to SFF8644, 3 mtr (CBL-8644-EX3)

Kabel, SAS, Ext, SSF8644 to SFF8644, 3 mtr (CBL-8644-EX3)


  • Kabel lengte - 3 mATTO artikelnummer: CBL-8644-EX3
€ 255,50 excl. btw
€ 309,16  incl. btw
minimaal 1 week
SFP 8 Gb FC - Short Wave Optical - SFP+LC

SFP 8 Gb FC - Short Wave Optical - SFP+LC

ATTO artikelnummer: SFP8-0000-R00
€ 313,09 excl. btw
€ 378,84  incl. btw
minimaal 1 week
€ 349,79 excl. btw
€ 423,25  incl. btw
minimaal 1 week
ExpressSAS x8 PCIe 2.0 to 6-Gb SAS/SATA, 4x4 Int/Ext port, Low-profile
€ 385,06 excl. btw
€ 465,92  incl. btw
minimaal 1 week
ExpressSAS x8 PCIe 2.0 to 6-Gb SAS/SATA, 8 Ext port, Low-profile
€ 385,06 excl. btw
€ 465,92  incl. btw
minimaal 1 week
ExpressSAS x8 PCIe 2.0 to 6-Gb SAS/SATA, 8 Int port, Low-profile
€ 385,06 excl. btw
€ 465,92  incl. btw
minimaal 1 week
SFP+ 16 Gb FC - Short Wave Optical, LC (SFPX-0016-R00)
€ 443,29 excl. btw
€ 536,38  incl. btw
minimaal 1 week
ExpressSAS x8 PCIe 3.0 to 12-Gb SAS/SATA, 8 External port, Low-profile (ESAH-1208-000)
€ 449,96 excl. btw
€ 544,45  incl. btw
minimaal 1 week